Grup Siteleri
 
 
 
 
Depo Altyapısı

PolarXP depolarında sadece gıda ürünleri tutulmaktadır.

Üzerinde PolarXP logosu olan tüm depolarda değişik ısı ihtiyacına cevap verebilecek özel soğuk odalar mevcuttur. Ürünün doğru derecede saklanması hem ürünün tadını tutması, bol vitaminli ve sağlıklı olması için hem de ömrünün daha uzun olması için önemlidir.

PolarXP Dünya'nın ve Türkiye'nin birçok yerinden gelen soğuk, donuk veya oda derecesinde tutulması gereken ürünlere ev sahipliği yapmaktadır. Bugün evlerde veya HORECA'larda (Otel, Restoran, Kafe) tüketilen, soslardan yumurtaya, yoğurttan dondurmaya, sebze ve meyveden salama birçok tanınmış marka PolarXP garantisiyle depolanmaktadır.

Kategori 1: Ana Dağıtım Depoları
Ana dağıtım depoları PolarXP'nin hem dağıtım hem de ciddi stoklama yaptığı depolardır. Bu depolar genelde üretim ve tüketim merkezlerine yakın depolardır.

Kategori 2: Ara dağıtım Depoları
Ara dağıtım depoları genellikle tüketime yakın ana dağıtım depolarına nazaran daha düşük depolama kapasitesi olan depolardır. Bu depolar genelde haftalık stok tutan depolardır.

Kategori 3: Cross Docking Merkezleri

Süratli (günlük) dönen, soğuk ve donuk odaları sadece günlük palet stoklamasına izin verebilen depolardır. Bu depolar genelde daha göz önünden uzak ama ana arterlerin birleştiği noktalarda yer almaktadır.

Kategori 4: Gümrüklü Depolar (Soğuk/Donuk)
PolarXP gümrüklü depoları yurt dışından getirilen gıda malzemelerinin ülkeye giriş izni verilinceye kadar tutulduğu depolardır. Türkiye'de kendi soğuk ve donuk antrepoları olan tek Soğuk Zincir Lojistik firması PolarXP'dir.

Yük Takibi
Sevkiyatlarınız size verilen Yük Numarası ile takip edebilirsiniz.
Gönderici
Alıcı