Grup Siteleri
 
 
 
 
Komple Tedarik Zinciri

Firma yönetimlerine çeşitli satış ve performans raporlarını da sunan PolarXP, lojistik sektöründeki en iddialı bilgi sistemlerinden birine sahiptir.

Türkiye'de her geçen gün artan lojistikte dış tedarikçi kullanımı, Lojistik sektöründeki firmalara kendini daha da geliştirme imkanı sağlamaktadır. Bir hizmetin kullanımının artması hem o hizmeti veren firmaların sayısında artışa sebep olur hem de yaratılan rekabete istinaden bu firmaların devamlı olarak daha iyi, uygun ve efektif çözümler üretip fark yaratarak müşteri kazanmasını sağlar.

Türkiye'nin Lider Lojistik grubu NETLOG bünyesinde bulunan PolarXP, ülkedeki soğuk zincir ve ısı kontrollü lojistik altyapısındaki eksikliğin giderilmesi amacıyla kurulmuştur. Soğuk Gıda Tedarik Zinciri Yönetimi için gereken tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan PolarXP, Dünya'nın veya Türkiye'nin neresinde olursa olsun, üretim hattından çıkan bir ürünün, nihayi müşterisine ulaşıncaya kadar olan tüm süreci yönetmektedir. Firma yönetimlerine çeşitli satış ve performans raporlarını da sunan PolarXP, lojistik sektöründeki en iddialı bilgi sistemlerinden birine sahiptir.