Grup Siteleri
 
 
 
 
Zincir Market Sistem

PolarXP, Türkiye'de bulunan tüm Zincir Marketlere, Yerel Zincirlere ve Key Accountlara dağıtım yapmaktadır.

Zincir Marketlere Ürün Satanlar
PolarXP, Türkiye'de bulunan tüm Zincir Marketlere, Yerel Zincirlere ve Key Accountlara dağıtım yapmaktadır. Ürünlerini bu satış noktalarına ulaştırmak isteyen firmalar PolarXP Zincir Market Sistemini kullanarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde Zincir Marketlere ulaştırabilirler. "Verimli Tedarik Zinciri" yönetimini en iyi şekilde temsil eden bu sistem sayesinde ürün tedarikçilerinin sıkıntılarının birçoğu ortadan kalkmaktadır.


PolarXP Farkı

Gereksiz Boş Km'nin Yapılmasını Engeller ve Ekipman Maliyetini Düşürür;
Kendi soğuk dağıtımını yapmaya çalışan firmalar dağıtım noktası başına az ürünleri bulunduğunda aynı araçta 3 ila 10 noktanın malını birleştirirler. Hatta genelde araçlarını yarı boş gönderirler. Bu sistem, taşımalarda hem boş km olmasını sağlar, hem de çoklu boşaltmalarda ekstra km yaparak maliyetleri arttırır. Kullanılan öz mal aracın şoför, araç kira, kontrol masrafı ve yönetim zorluğu gibi diğer detaylara girildiğinde, aslında üretim firmalarının lojistiklerini kendilerinin yapmasının avantajlı olmadığı gayet açıkça hesaplanabilmektedir.
Konsolidasyon-dan Kaynaklı Maliyet Avantajı Sağlar;
PolarXP, Zincir Marketlere aynı araçta bir çok markanın ürününü taşıdığından, her dağıtım noktasına bir veya gün boyunca birden fazla dolu araçlık yük hacmine ulaşarak, çok boşaltmalı araçlara nazaran ciddi maliyet avantajı sağlamaktadır.
Yükün Süratli Teslimini Sağlar;
PolarXP, bu tür zincir ve büyük marketlere daha büyük araçlarla mal dağıttığından ve bu araçlarda 10-15 firmanın ürününü konsolide olarak dağıttığından, üretici firmaların araçlarına göre öncelikli olarak ve çok daha süratli boşaltılırlar.
Düzgün Bilgi Akışı Sağlar;
PolarXP müşteri hizmetleri, araç şoförlerinden gelen raporlara istinaden anlık olarak boşaltmadaki sıkıntı ve problemleri üretici firmalara iletirler. PolarXP Müşteri Hizmetleri Departmanı Zincir Market ve Yerel Zincirlerle düzenli olarak bir araya gelerek servis seviyelerini tartışmaktadır.
Yük Takibi
Sevkiyatlarınız size verilen Yük Numarası ile takip edebilirsiniz.
Gönderici
Alıcı